Aktuálne

STREDOSLOV. POHÁR 1. KOLO BREZNO

Lukostrelci zo Slovenska tentokrát sa stretli na novej trati ROHOZNÁ pri BREZNE 30.4.2022 na Stredoslovenskom pohári ktorú organizovali Lukostrelecký klub Route 66. V krásnej prírode organizátor postavil vinikajúcu, nie  veľmi náročnú, ale príjemnú trať na lukostreľbu, kde postavili 20 3D pozícií, na ktoré sa strieľalo po dva šípy podľa pravidiel HDH-IAA. Zúčastnený súťažiaci mali čo robiť aj na tejto súťaži, aby dosiahli čo najviac bodov, ako aj členovia z Lukostreleckého Klubu Bašta ktorý dosiahli nasledovné umiestnenia. Evelin MIHÁLYIOVÁ, Márti DÁVID a Tibor LÉVAY získali prvé miesta a Jozef BALÁŽ obsadil tretie miesto. Gratulujeme im.

                          

Ďakujeme sponzorom: MsU Rimavská Sobota, VERCAJCH centrum s.r.o Zvolen, GOBAKO Košice, Majerčík Mário – Jedáleň RIO, Gemerstav, Stav LP, TSM Rimavská Sobota, TAURIS a JULMEX SK s.r.o.       

 

      A Szlovákiai íjászok megkezdték az idei a Középszlovákiai Kupa versersenysorozatát, melyet ezúton a BREZNÓI Route 66 Klub rendezett meg április 30-án. A gyönyörű tájban kellemes pályát építettek a jenlenlévő versenyzőknek, akiknek 20 3D-s célra, célonkét két vesszőt löhettek ki. A legjobb eredmények eléréséért a Rimaszombati Bástya Íjász Klub tagjainak is odafigyelve kellett a célokat leküzdeniük a következő eredményekkel.  MIHÁLYI Evelein, DÁVID Márti és LÉVAY Tibor első helyen végeztek, BALÁŽ József a harmadik helyet foglalta el.  Gratulálunk mindenkinek !

 

Köszönet a támogatóknak: MsU Rimavská Sobota, VERCAJCH centrum s.r.o Zvolen, GOBAKO Košice, Majerčík Mário – Jedáleň RIO, Gemerstav, Stav LP, TSM Rimavská Sobota, TAURIS a JULMEX SK s.r.o.

Zdieľajte na: